ربات مترجم متن ترگمان در تلگرام راه‌اندازی شد

برای تسهیل استفاده از ترگمان در ابزارهای همراه ربات تلگرام ترگمان راه اندازی شد. از طریق این ربات می توانید به صورت مستقیم یا در گروه‌ها متن‌های خود را ارسال و ترجمه انها را در کمترین زمان ممکن دریافت دارید.

استفاده از این ربات به دو طریق میسر می باشد. در روش اول ربات مستقیما پاسخگوی درخواستهای شما خواهد بود. برای استفاده از ربات در این حالت کافیست با مراجعه به آدرس https://telegram.me/TargomanBot  و آغاز ربات (با فشردن کلید Start در پایین صفحه) آن را به لیست گروه‌های خود اضافه نمایید. پس از آغاز ربات با ورود هر کلمه یا متن می توانید ترجمه آن را دریافت دارید. در عین حال اگر آدرس سایت اینترنتی وارد کنید لینکی به شما ارایه می شود که با کلیک بر روی آن می توانید همان سایت را به صورت ترجمه شده مشاهده کنید.

targomanBot-1

برای استفاده از ربات در گروه‌ها و مکالمات خود با دیگران می توانید ربات ترگمان را به گروه اضافه نمایید. برای اینکار کافیست  TargomanBot@  را در پنجره چت تایپ نموه و پس از ظاهر شدن لینک روی آن کلیک کنید. در پنجره ظاهر شده دکمه Add to Group را فشار دهید تا ربات به گروه اضافه شود. حال هر زمان خواستید متنی ترجمه شود کافیست آن را با / آغاز کنید.

targomanBot-2  ===>  targomanBot-3

دقت کنید که اگر متن ورودی با / شروع نشود ربات آن را نخواهد دید و در نتیجه ترجمه نخواهد شد.

targomanBot-5

 

 

یک فکر در “ربات مترجم متن ترگمان در تلگرام راه‌اندازی شد”

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.